Fırat Paşayiğit
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fırat Paşayiğit

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Fırat Paşayiğit’i tanıyor muyuz?

YazarMesaj
Admin
Moderatör
Moderatör
Admin

Fırat Paşayiğit’i tanıyor muyuz? Empty
MesajKonu: Fırat Paşayiğit’i tanıyor muyuz?   Fırat Paşayiğit’i tanıyor muyuz? EmptyPtsi Kas. 02, 2009 8:17 am

Fırat Paşayiğit’i tanıyor muyuz? 9063

Fırat Paşayiğit!..Samanyolu TV’nin bu akşam yayına girecek olan “HERŞEY YOLUNDA” adlı programının sunucusu…
Kendisi ile ilk muhabbetimde CV sine sahne showcusu de geç demişti.. Bende o öyle diyorsa öyledir demiştim…
Fakat geçenlerde Karakter bölümümüz için ayrıntılı bilgisi gerekti hazır yanımızada gelmişken

” Ya Fırat abi bir kaç bilgi alalım projelerinizden, gerçi sadece sahne showlarınız varmış ama olsun ” dedim..
Başladı Fırat abi,
” Evet, Sahne showlarımı yaz.. Bir de TRT de çalıştım, bir de SES TV de..Birde Kanal A da program yaptım..Birde ÇAnkırı Belediye Başkanı yardımcılığı yaptım. Birde Melih Gökçek’in danışmanlığı, bir de zaten Dünya Radyo kuruldu kurulalı ordayım, Perişan EFEM de bulunmaktayım.”

şok olmuş bir vaziyette kendisine bakarken;

“Haa birde Otomobil yarışcısıyım, aktif olarak katılırım, bir çok dernek üyesiyim. Birde 2-3 tane sinema projelerim var”
İlk defa bu kadar renkli bu kadar eğlenceli bir CV gördüm..Hayran kaldım takdir ettim…
36 yaşındaki başarılı ve yakışıklı sunucumuz Medya Patronu olarak anılan kişilerin TV kanalına özel davet edilmiş. Sizinle çalışmak isityoruz demişler. Fakat programınızı seyrettik de çok Allah lı Maşallah lı konuşuyorsunuz. Eğer onları kaldırırsanız çok süper bir kapı size açılır, biz sizin ufkunuzu açıyoruz” demişler.. Fakat bizim Fırat abimiz bu eleştiriyede ” Allah Allaaaaaaaah” cevabını vererek ” Bu benim.. İşinize gelirse.. Beni siz çağırdınız” demiş ve ceketini alıp çıkmış gitmiş!…
Bizde gerçekten hem başarılı hem kişilikli bu abimizi tebrik ediyor herkesi ama herkesi HERŞEY YOLUNDA’YI izlemeye davet ediyoruz!…………………….
FIRAT PAŞAYİĞİT’LERİMİZİN SAYISININ ARTMASI DİLEĞİYLE!…
http://firatpasayigit.yetkinforum.com

Fırat Paşayiğit’i tanıyor muyuz?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» HER ŞEY YOLUNDA
» Fırat Paşayiğit Kırmızı Gül
» Fırat Paşayiğit İle Hasbihal
» Fırat Paşayiğit Resimleri
» Fırat Paşayiğit Biyografi